Hlavolam pro psy DOGLOG STARTER pro psy

Hlavolam pro psy DOGLOG STARTER pro psy

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Cena:0.83 Kč

Sedm hracích kamenů a dva dvoufázové šuplíky tvoří hlavolam STARTER. Hlavolam mohou hrát i zkušenější psi. Název STARTER je tak trochu výmluvný. Hra je zároveň perfektní edukační pomůckou, je vyroben v Česku a neobsahuje jedovaté ftaláty.  Level: 4 Velikost: 30x30x7 cm Počet polí pro odměnu: 9 PRO KOHO JE STARTER? Všechna plemena psů Mírně a více pokročilé hráče Výborná pomůcka na canisterapii JAK SE HRAJE STARTER? Hlavolam STARTER má 7 kamenů ve tvaru pokliček, které se velmi přesně musejí zvednout směrem nahoru. To vyžaduje jemnou motoriku a soustředění. Ještě náročnější je odehrání zbylých dvou šuplíků. Ty jsou jištěné bukovými špalíčky se shora a až po jejich vysunutí lze šuplík vytáhnout směrem do boku. Po každém podařeném tahu přichází zasloužená odměna.  PROČ HRÁT HLAVOLAMY SE PSY? Je to zábava Trénují soustředění a jemnou motoriku Omezují demonstrativní chování a destrukci předmětů Podporují logické myšlení a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové Snížují demenci, degenerativní funkce a oddalují senilitu Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků V neposlední řadě harmonizují váš vztah   POPIS: Základ je odstranit hrací kameny. Ty, narozdíl od ostatních hlavolamů, nemají úchyty z provázku, ale jsou také ze dřeva. Kdo by si myslel, že je díky tomu snáz odstraní tlapkou, ten je na omylu. Otvor pro hrací kámen je přesný jako oko tenisového rozhodčí, takže je nutné ho zvednout bezchybným pohybem směrem kolmo nahoru. Ovšem - chceme je také učit a ne jen zabavit, takže na konci přijde malá “zrada”. Poslední dva kameny jsou zablokované. Musí si je odjistit vytažením “tyček”  ze hry a teprve pak lze kámen vysunout ven, podobně jako šuplík. Tím se naučí dvoufázovým tahům a připraví se na další hlavolamy vyšších obtížností. V den, kdy zvládne všechny naše logické hry bez použití tlapek, mu kupte kost z Dinosaura a na obojek vyšijte titul “Mistr DogLog”. :) Hry mohou hrát všichni chlupatí hráči bez rozdílu rasy i pohlaví a jejich páníčci samozřejmě. Je důležite, abyste při hře byli vašim mazlížku po tlapce. Abyste dbali na to, aby hru hrál správně, motivovali ho a kontrolovali, aby hrací kameny nebo hru nekousal.    DOPORUČENÍ:  Používat suché odměny Snadná údržba - otírat vlhkým hadříkem, oslintané a mokré nechat před dalším hraním důkladně vyschnout         MATERIÁL: MDF  Bavlněný provaz Zdravotně nezávadné lepidlo Dubové dřevo nebarvené Bukové dřevo  OBSAH BALENÍ: tělo hry 7 posuvných kamenů  1 kameny s provázkem  samolepící gumové nožičky


 • Hlavolam pro psy DOGLOG PIZZA
  Hlavolam pro psy DOGLOG PIZZA

  Sedm hracích kamenů - pod každým může a nemusí být ukryta odměna. Získat je ale vyžaduje obrovské soustředění a hrací talent. Hlavolam..

  904.13 Kč
 • Hlavolam pro psy DOGLOG PIZZA light
  Hlavolam pro psy DOGLOG PIZZA light

  Pod sedmi hracími kameny může, ale nemusí být ukrytý pamlsek. Získat ho ale vyžaduje pořádnou dávku trpělivosti, soustředění a ducha..

  821.49 Kč
 • Hlavolam pro psy DOGLOG ROLLS
  Hlavolam pro psy DOGLOG ROLLS

  Hlavolam ROLLS je důmyslně propracovaný hlavolam. Jeho největší předností je variabilní obtížnost. Tím je ROLLS vhodný jak pro úplné..

  904.13 Kč
 • Hlavolam pro psy DOGLOG STARTER
  Hlavolam pro psy DOGLOG STARTER

  Sedm hracích kamenů a dva dvoufázové šuplíky tvoří hlavolam STARTER. Hlavolam mohou hrát i zkušenější psi. Název STARTER je..

  986.78 Kč
 • Hračka Dog Fantasy STRONG míček guma s důlky modrá 6,3cm
  Hračka Dog Fantasy STRONG míček guma s důlky modrá 6,3cm

  Extra odolná gumová hračka. Je vyrobena ze speciální odolné SEBS gumy Tyto hračky zajistí vašemu psovi hodiny zábavného kousání Zábava na..

  81.82 Kč
 • Hračka Lama plyš 40cm
  Hračka Lama plyš 40cm

  Plyšová hračka pro psy. se zvukem k dostání dvou barvách - béžová a hnědá Velikost: 40 cm Barva hračky závisí na aktuální skladové..

  164.46 Kč© 2019 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.