Kapsička kattovit niererenal hovězí 85g

Kapsička kattovit niererenal hovězí 85g

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Kattovit
Cena:33.00 Kč

Speciální krmivo pro kočky s onemocněním ledvin. Určeno pro: kočky s poškozením ledvin kočky s ledvinovými kameny – konkrétně oxaláty kočky s onemocněním jater Vlastnosti: nízký obsah bílkovin nízký obsah fosforu udržuje neutrální pH moči zdroj energie je nebílkovinného původu Svými vlastnostmi tak předchází vzniku ledvinových kamenů (oxalátů). Dále obsahuje nezbytné vitaminy, minerály, taurin… Složení: maso a vnitřnosti (10 % hovězí), obilí, slupky obilovin, oleje a tuky, minerální látky (0,2 % síran vápenatý) Krmivo má podpůrnou funkci, nejedná se o lék. Zdravotní obtíže je potřeba nejprve konzultovat s veterinárním lékařem


 • Kapsička kattovit diabetes kuře 85g
  Kapsička kattovit diabetes kuře 85g

  Speciální krmivo pro kočky s cukrovkou. Určeno pro: kočky s cukrovkou kočky s nadváhou kočky se zácpou Vlastnosti: snížený obsah bílkovin a..

  33.00 Kč
 • Vital drink miamor tuňák 135ml
  Vital drink miamor tuňák 135ml

  Doplňkové krmivo pro kočky. Šťáva s nejkvalitnějšími kusy ryb Motivuje kočky k vyššímu příjmu tekutin Kočky, které nepřijímají dostatek..

  42.00 Kč
 • Kapsička stuzzy šunka pro kočky 100g
  Kapsička stuzzy šunka pro kočky 100g

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám o hmotnosti cca 4 kg podávejte 3-4 kapsičky denně. Složení: 45% maso a živočišné..

  25.00 Kč
 • Royal canin feline british shorthair 85g
  Royal canin feline british shorthair 85g

  Tenké kousky ve šťávě Royal Canin British Shorthair – chutné mokré krmivopro dospělé kočky od 12 měsíců – speciálně pro britské..

  37.00 Kč© 2020 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.