Krmivo eheim green gran 275ml

Krmivo eheim green gran 275ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo pro ryby
Dodavatel:Eheim
Cena:159.00 Kč

Kompletní výživa pro býložravé ryby. Proteiny, tuky, vitamíny, minerály a stopové prvky byly proto vyváženy tak, aby vyhovovaly zejména druhům býložravých cichlid z jezer Tanganika a Malawi. Krmivo je profesionálně připravováno pouze z kvalitních surovin. Skládá se hlavně z přírodních a čerstvých surovin a obsahuje proteiny a tuky, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky ve správném poměru. Důležitým znakem je minimální obsah nestravitelných surovin, např. popela a celkové optimální vyvážení krmiva, což znamená, že je lépe stravitelné, tj. vzniká méně odpadních látek a není nutná tak častá výměna vody. Vzhledem k přirozeným vazebným vlastnostem surovin udržuje krmivo svůj tvar a voda zůstává čistá. Krmivo EHEIM je pro ryby velmi chutné. Hrubý protein 40.00 % Hrubý tuk 14.00 % Hrubá vláknina 1.00 % Hrubý popel 10.00 %...


 • Supersměs vločky aqua exotic 350ml
  Supersměs vločky aqua exotic 350ml

  Vločkové krmivo pro sladkovodní akvarijní ryby...

  69.00 Kč
 • Tetra prima mini granules 100ml
  Tetra prima mini granules 100ml

  Krmivo pro malé a střední ryby, žijící ve střední hloubce akvária (např. tetry, sumečci Corydoras apod.) Ideální pro společenské nádrže s..

  149.00 Kč
 • Krmivo eheim green flakes 275ml
  Krmivo eheim green flakes 275ml

  Kompletní krmivo pro všechny sladkovodní i mořské býložravé ryby. Krmivo obsahuje velmi snadno stravitelné rostlinné složky a čerstvých mořských..

  169.00 Kč
 • Krmivo eheim micro gran 275ml
  Krmivo eheim micro gran 275ml

  EHEIM GRAN je vysoce kvalitní kompletní krmivo pro všechny akvarijní ryby. Malé granulky jsou vhodné zejména pro menší druhy rybiček jako je např...

  179.00 Kč
 • Tetra cichlid sticks 10l
  Tetra cichlid sticks 10l

  Plovoucí tyčinky pro všechny druhy cichlid a ostatní druhy velkých akvarijních rybek. Krmný návod: krmte několikrát denně tolik, kolik ryby..

  1299.00 Kč© 2020 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.