Tetra test gh 10ml

Tetra test gh 10ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Čištění akvária a úprava vody
Dodavatel:Tetra
Cena:139.00 Kč

Testovací souprava celkové tvrdosti sladké i mořské vody. Celková tvrdost vody ovlivňuje přímo organické funkce ryb, rostlin a mikroorganismů například rybí pokožku, žábry a potěr. Test GH je vhodný pro testování vody ze sladkovodních i mořských akvárií a zahradních jezírek. Celková tvrdost vody v mořských akváriích má vysokou hodnotu - asi 300o dH. Celková tvrdost (GH) vody je hodnota rozpuštěných solí kalcia a magnesia. Tyto soli mají přímý vliv na metabolismus ryb, rostlin a mikroorganismů. O vodě s vysokým obsahem těchto solí se hovoří jako o tvrdé a o vodě, která má obsah solí nízký jako o měkké. Pro většinu sladkovodních rybek je optimální hladina GH mezi 6 - 16o dH. Karbonátová tvrdost (KH) je stanovena obsahem karbonátů a bikarbonátů. Tato hodnota je obzvláště důležitá, protože je na ní závislá hodnota pH.


 • Tetra test nitrat no3 10ml
  Tetra test nitrat no3 10ml

  Testovací souprava pro přesné měření dusičnanů ve sladké a mořské vodě. Tento test umožňuje bezpečné určení znečištění akvarijní vody...

  259.00 Kč
 • Tetra test ph sladkovodní 10ml
  Tetra test ph sladkovodní 10ml

  Test k přesnému změření hodnoty pH ve sladké i slané vodě. To, jak se cítí ryby v akváriu či zahradním jezírku, záleží také na míře..

  149.00 Kč
 • Tetra test 6 in 1, 25ks
  Tetra test 6 in 1, 25ks

  Testovací proužky ke snadnému určení 6 nejdůležitějších parametrů jezerní vody. RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ Tyto testovací proužky změří..

  329.00 Kč
 • Ben test hu-ben pro ph 4,7 - 7,4 - kyselost vody 20ml
  Ben test hu-ben pro ph 4,7 - 7,4 - kyselost vody 20ml

  Souprava pro měření kyselosti a zásaditosti vody v rozmezí 4,7 - 7,4 pH. Obsah balení: lahvička Se směsným indikátorem pH, zkumavka 5 ml, barevná..

  89.00 Kč
 • Ben test hu-ben ctut - tvrdost vody
  Ben test hu-ben ctut - tvrdost vody

  Souprava pro měření celkové a uhličitanové tvrdosti vody. Obsah lahviček postačuje na změření 250o CT a 250o UT při běžném postupu. Obsah..

  99.00 Kč© 2020 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.